Практика вирішення конфліктів
1x1
Практика вирішення конфліктів


НОВИНИ


Архів


Підписка на розсилку


Пошук
та чи

Фраза дня:


НОВИНИ

Пятый международный семинар «Образование в многокультурном обществе: традиции и инновации»
[01.02.2006]
22-24 мая 2006 г. в г. Севастополь состоится Пятый международный семинар «Образование в многокультурном обществе: традиции и инновации» при участии Норвежской гуманистической ассоциации, Таврического национального университета им. В.И. Вернадского, Севастопольского национального технического университета, Сети культурного обмена и межэтнического доверия, Крымского отделения общества конфликтологов Украины, Централизованной библиотечной системы для детей, Программы расширенного доступа и обучения в Интернет IREX-IATP в Севастополе.»»

Академiчнi стипендiї Міжнародних Об'єднаних Коледжів
[01.02.2006]
Розпочався конкурсний вiдбiр студентiв на навчання, що почнеться восени 2006 року. Українським учням 10-х та 11-х класів запропоновано двi повнi академiчнi стипендiї до наступних Мiжнародних Коледжiв: UWC of Adriatic (Iталiя) та UWC of Costa Rica (Коста-Рiка). Кінцевий термін подання аплікаційних форм – 20 березня 2006 р.»»

rrrrrr
[25.04.2005]
»»

Сторінки: |< << Попередня |  11  12  [ 13 ] |

ГоловнаНовиниПрактика
вирішення
конфліктів
Відновне
правосуддя
РесурсиУкраїнський
Центр
Порозуміння
ФорумМапа сайту

Сайт створено за підтримки Інституту Сталих Спільнот (ISC), Американського Агентства з міжнародного розвитку (USAID), Посольства Великої Британії в Україні та Європейської Комісії.Думки та погляди, що представлено у поданих матеріалах, не обов'язково збігаються з поглядами донорів. Згадування зареєстрованих торгових марок або назв комерційної продукції не є їхньою рекламою, схваленням або рекомендацією до використання.
Коментарі та запитання до Вебмайстра
© 2003 Український Центр Порозуміння. Посилання на джерело матеріалів сайту є обов'язковим.