Практика вирішення конфліктів
1x1
Практика вирішення конфліктів


НОВИНИ


Архів


Підписка на розсилку


Пошук
та чи

Фраза дня:


НОВИНИ

Громадське обговорення проектів законів про медіацію
[23.03.2007]
Міністерство юстиції України виносить на громадське обговорення проекти законів "Про медіацію (посередництво) у кримінальних справах" та "Про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо процедури медіації (посередництва)". »»

Літня школа "On Movіng Forward" (Рига, Латвія)
[21.03.2007]
27 червня - 1 липня 2007 р. у м. Рига (Латвія) відбудеться Літня школа "On Movіng Forward", яка організується Європейськими форумом з відновного правосуддя (European Forum for Restoratіve Justіce). »»

РОЛЬ ЦЕНТРІВ ВІДНОВНОГО ПРАВОСУДДЯ У СИСТЕМІ ЮВЕНАЛЬНОЇ ЮСТИЦІЇ
[07.03.2007]
19-20 квітня 2007 р. у Києві відбудеться конференція «РОЛЬ ЦЕНТРІВ ВІДНОВНОГО ПРАВОСУДДЯ У СИСТЕМІ ЮВЕНАЛЬНОЇ ЮСТИЦІЇ». Її організаторами виступають Український Центр Порозуміння спільно з партнерами за проектом «Розвиток в Україні мережі Центрів відновного правосуддя в громадах», що виконується за фінансової підтримки Європейського Союзу.»»

Kруглий стіл "Інститут мирових суддів в Україні: досвід та перспективи відновлення"
[31.01.2007]
5 лютого 2007 р. у м. Києві Творчий центр Каунтерпарт та Інститут громадянського суспільства та Академія муніципального управління проводять круглий стіл "Інститут мирових суддів в Україні: досвід та перспективи відновлення" в межахпроекту "Покращення доступу сільського населення до правосуддя".»»

Семінар-практикум для педагогічних працівників м. Біла Церква
[16.01.2007]
11 січня 2007 р. у м. Біла Церква було проведено семінар-практикум для педагогічних працівників "Роль громадських організацій в процесі захисту прав дітей. Розвиток центрів відновного правосуддя в громадах та можливості застосування в практичній діяльності працівників освіти програм примирення"»»

Конференція „Від конфлікту до порозуміння: теорія і практика громадянського суспільства”
[10.01.2007]
31 травня – 2 червня 2007 року у Львові пройде Міжнародна науково-методична конференція на тему „Від конфлікту до порозуміння: теорія і практика громадянського суспільства”.»»

Hауково-практична конференція "Конфліктологічна експертиза: теорія та методика"
[20.12.2006]
9-10 лютого 2007 р. в Національному університеті "Києво-Могилянська академія" відбудеться Шоста міжнародна науково-практична конференція "Конфліктологічна експертиза: теорія та методика"»»

Міжнародна конференція “Ненасильницький шлях до розв’язання конфліктів та будівництво миру”
[20.12.2006]
Стамбул, Туреччина, 5 – 9 липня 2007 року. Конференція покликана стати місцем міжкультурного діалогу та пропагування світової культури запобігання та ненасильницького розв’язання конфліктів.»»

Всеукраїнська конференція "Етика третього сектору"
[17.11.2006]
7-8 грудня 2006р. у м. Київ відбудеться всеукраїнська конференція "Етика третього сектору"»»

У волгоградських школах почнуть працювати служби примирення
[30.10.2006]
Сто двадцять волонтерів з 24 шкіл Волгограду стали учасниками семінару-тренінгу "Дитячі служби примирення".»»

Сторінки: |<Попередня |  1  2  3  4  5  6  7  8  9  [ 10 ] | Наступна >> >|

ГоловнаНовиниПрактика
вирішення
конфліктів
Відновне
правосуддя
РесурсиУкраїнський
Центр
Порозуміння
ФорумМапа сайту

Сайт створено за підтримки Інституту Сталих Спільнот (ISC), Американського Агентства з міжнародного розвитку (USAID), Посольства Великої Британії в Україні та Європейської Комісії.Думки та погляди, що представлено у поданих матеріалах, не обов'язково збігаються з поглядами донорів. Згадування зареєстрованих торгових марок або назв комерційної продукції не є їхньою рекламою, схваленням або рекомендацією до використання.
Коментарі та запитання до Вебмайстра
© 2003 Український Центр Порозуміння. Посилання на джерело матеріалів сайту є обов'язковим.