Практика вирішення конфліктів
1x1
Практика вирішення конфліктів


НОВИНИ


Архів


Підписка на розсилку


Пошук
та чи

Фраза дня:


НОВИНИ

Тренінг "Базові навички медіації"
[31.05.2012]

Школа Порозуміння при Українському Центрі Порозуміння запрошує взяти участь у тренінгу з підготовки медіаторів - фахівців із вирішення спорів та конфліктів.

Тренінг «Базові навички медіатора»відбудеться 19-21 липня 2012 року.

Медіація – це метод вирішення спірних ситуацій за участю спеціально підготовленого посередника (медіатора) з метою досягнення взаєморозуміння між сторонами та укладання взаємоприйнятної угоди.

Вміння швидко та ефективно вирішувати конфлікти особливо актуальне для власників та керівників компаній, правників, менеджерів, фахівцівз управління кадрами, адже це, зазвичай, займає близько 80% їхнього робочого часу.

Школа Порозуміння – це комплексні програми навчання технологіям досягнення консенсусу: медіації, фасилітації та переговорам. Ці інноваційні технології, що приходять на зміну маніпуляційним та силовим, відносяться до альтернативних видів вирішення спорів і набувають все більшої популярності серед фахівців з різних сфер завдяки високому рівню виконання досягнутих учасниками спільних рішень.

За результатами тренінгу учасники отримають сертифікат про участь, який забезпечує можливість подальшого навчання на спеціалізованих тренінгах Школи Порозуміння з медіації та отримання сертифікату медіатора.

Ведучі тренери - Роман Коваль та Альона Горова

Більше про програму можна дізнатися тут:Щодо умов участі в тренінгу звертайтесь до Українського Центру Порозуміння: (044) 254-47-94 .
Повернутися до списку »»


ГоловнаНовиниПрактика
вирішення
конфліктів
Відновне
правосуддя
РесурсиУкраїнський
Центр
Порозуміння
ФорумМапа сайту

Сайт створено за підтримки Інституту Сталих Спільнот (ISC), Американського Агентства з міжнародного розвитку (USAID), Посольства Великої Британії в Україні та Європейської Комісії.Думки та погляди, що представлено у поданих матеріалах, не обов'язково збігаються з поглядами донорів. Згадування зареєстрованих торгових марок або назв комерційної продукції не є їхньою рекламою, схваленням або рекомендацією до використання.
Коментарі та запитання до Вебмайстра
© 2003 Український Центр Порозуміння. Посилання на джерело матеріалів сайту є обов'язковим.