Практика вирішення конфліктів
1x1
Практика вирішення конфліктів


НОВИНИ


Архів


Підписка на розсилку


Пошук
та чи

Фраза дня:


НОВИНИ

Бюлетень "Відновне правосуддя в Україні". Ювілейний випуск!
[24.02.2011]

У грудні2010 року вийшов 15-й ювілейний випуск бюлетеня "Відновне правосуддя в Україні". У цьому номері ви знайдете унікальний матеріал про історію розвитку відновного правосуддя в Україні, огляд тематичних видань з відновного правосуддя за останні шість років, дві нові рубрики "Філософія відновного підходу: історія та сучасність" та "Корисні ресурси", а також святковий бонус - DVD-диск з тематичними фільмами.

Довгоочікуваний ювілейний 15-й випуск з додатками і фільмами з бонусного DVDдиску, а також підбірка попередніх випусків бюлетеню, доступні для завантаження на сайті "Відновне правосуддя".

Повернутися до списку »»


ГоловнаНовиниПрактика
вирішення
конфліктів
Відновне
правосуддя
РесурсиУкраїнський
Центр
Порозуміння
ФорумМапа сайту

Сайт створено за підтримки Інституту Сталих Спільнот (ISC), Американського Агентства з міжнародного розвитку (USAID), Посольства Великої Британії в Україні та Європейської Комісії.Думки та погляди, що представлено у поданих матеріалах, не обов'язково збігаються з поглядами донорів. Згадування зареєстрованих торгових марок або назв комерційної продукції не є їхньою рекламою, схваленням або рекомендацією до використання.
Коментарі та запитання до Вебмайстра
© 2003 Український Центр Порозуміння. Посилання на джерело матеріалів сайту є обов'язковим.